Kaks kohviringi ümber Soomaa 2024

Pühapäeval 14. aprillil 2024 kl 12:00-16:00 kutsuvad Soomaa turismipiirkonna ettevõtjad ja organisatsioonid endale külla.

'Kaks kohviringi ümber Soomaa' on igal aastal toimuv Soomaa piirkonna kevadine kohvikutepäev. Sedapuhku avatakse aastanumbrile kohaselt tervelt 24 kohvikut.

Kevadine avatud uste päev

Avatakse oma talud, tootmised, imelised hoovid, ürituste korralduspaigad, majutusasutused ja pop-up kohvikud. Oma uhkeid tegemisi tutvustavad piirkonna käsitöölised ning matkakorraldajad  kutsuvad osa saama põnevatest tegevustest. Ürituse eesmärgiks on piirkonnas pakutavate teenuste, tegevuste ja toodete tutvustamine -  Soomaa koos oma tegusate inimestega on avastamist väärt piirkond!

Vaata kõiki osalevaid ettevõtteid mugavalt Google kaardilt.

Mitmed ettevõtted on täpsema kirjelduse avaldanud Facebooki üritusena - kogu info leiad VisitSoomaa ürituste kalendrist, ühtlasi saad sealt ülevaate ka teiste tulevaste sündmuste kohta Soomaa piirkonnas.

Kohviringi marsruudid

Kohvikutepäeval on teadagi kohvikuid palju, kuid aega vähe. Et võimalikult optimaalselt kasutada neli tundi, mil kohviring kestab, soovitame pikast nimekirjast esmalt välja valida selle ettevõtte, mis Sind kõige enam kõnetab. Seejärel leia kaardilt tema asukoht ning vaata, millised toredad kohvikud lähikonnas veel avatud on.

Asulate järgi on soovituslikud teekonnad järgnevad:

Häid ideid edaspidiseks

Kohviring on suurepärane võimalus Soomaa piirkonna turismiettevõtjatega lähemalt tutvust teha.

On sul mõttes pidada Soomaal pulma, sünnipäeva või kokkutulekut? Otsid oma ettevõttele seminari või tiimiürituse korraldamise paika? Soovid minna mõnusale loodusmatkale või lihtsalt perega puhata? Tule ja kae potensiaalsed kohad üle – oma silm on kuningas!

"Kaks kohviringi ümber Soomaa" on Rohelise Jõemaa Koostöökogu piirkonna ettevõtteid ja organisatsioone tutvustav kohvikutepäev, mis korraldatakse LEADER toetusega. Eesmärgiks on piirkonnas pakutavate teenuste, tegevuste ja toodete tutvustamine ning omavahelise koostöö aktiivsemaks muutmine, et pakkuda külalistele mõnusat ajaveetmist heas seltskonnas.

Veeda terve nädalavahetus

Kui juba tulla, tasub jääda kauemaks. Tule Soomaale terveks nädalavahetuseks!

Varakevad Soomaal on imeline aeg, loe looduse märke ja lae oma akusid vabas õhus, kultuuri nautides või kohalikke elamusi kogudes.

Reedel 12. aprillil on kõik kunsti- ja muusikasõbrad oodatud Vändrasse. Kl 17 toimub kuraatorituur Jüri Arraku näitusel Vändra kunstigaleriis ning kl 19 algab Mirjam Mesaku kontsert Lüdigi saalis.

Laupäeval 13. aprillil on Türi-Tori kiirlaskumine, igakevadine aerutamismaraton Pärnu jõel toimub laupäeval 13. aprillil. Pärnu jõel kevadise suurveega toimuvast aerutamismaratonist võtavad osa kümned ja kümned sportlased ning veematkajad kanuudel, süstadel, raftidel ja teistel inimjõul liikuvail ujuvvahendeil.

Leia sobiv majutuskoht: Kus ööbida?

Soomaa Turism MTÜ ühendab Soomaa turismipiirkonnas tegutsevaid ettevõtteid.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram