Siidrisalong Tori Siidritalus

Siidrisalong on hubane külaliste vastuvõtuks mõeldud ruum Tori Siidritalu tootmishoones. Läbi klaasseinte avaneb vaade tootmisruumidesse, kus saab näha põnevaid siidrivalmistamise seadmeid. Kohapeal on võimalik kaasa osta erinevaid Tori Siidritalu tooteid.
Salong sobib erinevate ürituste läbiviimiseks nagu firmapeod, õpitoad, õhtusöögid, seminarid ja koosolekud.

Üritustele saab tellida ka toitlustuse, mis on tehtud kohalikust Soomaa piirkonna toorainest.
 

Soomaa Puhkeküla seminariruum on ideaalne koht inspireerivateks kohtumisteks ja produktiivseteks seminarideks kuni 10 inimesele. Looduskaunis ümbruskond loob rahuliku ja loova õhkkonna, pakkudes osalejatele võimalust keskenduda ning leida uusi ideid.

Ruum on varustatud kaasaegse tehnikaga (wifi/bluetooth ühendusega teler) ja hubase sisustusega, mis tagab meeldiva keskkonna tõhusaks koostööks ja õppimiseks. Lisaks saavad osalejad nautida looduse lähedust, mis pakub värskendavat vaheldust tavalistele seminariruumidele.

C. R. Jakobsoni Talumuuseumis on võimalik rentida erinevaid ruume seminari, koosoleku, kohtumise, sünnipäeva või asutuse ühisürituse pidamiseks.

Häärberi suur saal mahutab kuni 40 inimest.  
Häärberi kelder mahutab kuni 30 inimest. 
Rehetuba mahutab kuni 60 inimest. 
Veski mahutab kuni 60 inimest. 
Seminariteenuse elemendid: projektor, ekraan, pabertahvel, wifi
Kohapeal pakutavad koolitustarvikud: A4 paberid, post-it, markerid, pliiatsid-pastakad, seinanätsud
Lisateenused: toitlustus, kohvipausid, hobusõit, töötoad, ekskursioon.

Tipu Looduskooli leiad Soomaa rahvuspargist, tõelise looduse keskelt. Tunneme rõõmu, kui saame külastajatele pakkuda elamusi, mis aitavad avastada, tunnetada ja aru saada meid ümbritseva looduse ilust, salapärast ja toimimisest, kuid mitte ainult seda.
Kui otsite kohta kust koosolekut või väikest seminari pidada ja pärast loodusesse suunata! Siis meie juurde tulek on õige otsus!
Tipu külamajas asub seminariruum 15-le inimestele, õuealal paikneb vabaõhuklass, kuhu mahub kuni 40 inimest.
Korraldame toitlustust ja pakume meeleolukaid matkasid ja matkamängud.
    

Aitame korraldada seminari, nõupidamise või koolituse Põnka puhketalus, Soomaa rahvuspargi vahetus läheduses. Pakume täisteenindust koos vajaliku tehnika ja toitlustamisega kuni 35 inimesele. 
Peale pikka seminaripäeva leiad erinevaid võimalusi lõõgastumiseks looduses ja saunas.

Rohelusega ümbritsetud Klaara-Manni Seminarikeskus pakub kvaliteetset teenust kuni 150 osalejaga üritustele kahes konverentsimajas: Melanie seminari- ja peomaja ja Laali klaaspaviljon. Kõik ruumid on varustatud kaasaegse seminaritehnikaga, lauad ja toolid asetame vastavalt tellija soovidele. Ekstra tähelepanu oleme pööranud toolidele, mis on pehme kattega ja istujasõbralikud. E-riigile kohaselt garanteerime ülikiire WiFi ja tasuta maitsevee läbi kogu päeva!

Oodatud on nii seminarid ja konverentsid, koolitused ja koosolekud, kui ka suvepäevad ja firmaüritused!

Soomaa Turism MTÜ ühendab Soomaa turismipiirkonnas tegutsevaid ettevõtteid.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram